بهداشت و مراقبت بعد از ایمپلنت

ایجاد زیبایی های زیبا در

مرکز سلامت دندان حقانی

لبخند زیبایی به خلق و خوی بهتر کمک می کند، بر اعتماد به نفس تاثیر می گذارد و به ما اجازه می دهد که احساس خوبی در دیگران ایجاد کنیم.

در کلینیک دندانپزشکی ما روش های پیشرفته و تکنولوژی هایی را ارائه می دهیم که با آن می توان به سفیدگی لبخند شما کمک کرد. خدمات زیبایی ما شامل سفید کردن دندانهای لیزری، پیوند دندان، ارتودنسی، ایمپلنت دندان و وینرهای پرسلن است.

بعد از اینکه دندان را از دست می‌دهیم، بررسی گزینه‌های مختلف برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته بسیار اهمیت دارد و اینکه ما جایگزین‌های مختلفی داریم از طرح درمان‌های قدیمی گرفته مثل: دندان‌های مصنوعی، اوردنچرها و درمان‌های جدید و پیشرفته مثل :ایمپلنت‌ها . اما اینکه ببینیم کدام‌یک از این طرح درمان‌ها به صلاح ما و بهترین گزینه برای نواحی بی‌دندانی است و بتوانیم تشخیص دهیم که معایب و مزایای هرکدام از این طرح درمان‌ها به چه صورت است نیاز به یک راهنمای قوی داریم و اینکه کلینیک مدرن با این شرایطی که برای ما به وجود آورده که می‌توانند با پزشکان ویزیت را به‌صورت رایگان چه عمومی و چه تخصصی داشته باشند، باعث می‌شود این قضیه یکی از مشکلاتش حل شود و شما بهترین طرح درمان را از پزشک معالج خود بگیرید بعد از ویزیت رایگانی که در اختیار شما قرار داده. یک سری سوال های متعدد در زمینه‌ی مراقبت بعد از کاشت ایمپلنت از ما می‌شود که آیا مراقبت‌های خاصی دارد یا نه؟ ما قصد داریم یک سری توضیحات جامع در اختیار شما قرار دهیم که روش‌های مختلف از مراقبت‌های ایمپلنت را در اختیار شما بگزاریم تا جواب این سوال را برای شما حل کنیم و به آن پاسخ داده باشیم.

مدل‌های مختلفی از نخ دندان وجود دارد ما قصد داریم که به شما معرفی نخ دندانی را داشته باشیم که کاربرد خیلی زیادی برای ایمپلنت‌های تکی و اوردنچرها دارد. انجام با دقت، صحیح و منظم استفاده از نخ دندان و مسواک به شما کمک می‌کند که خیلی از مشکلاتی که شاید بعد از ایمپلنت را خواهید داشت را دیگر نداشته باشید با یک سری پیگیری‌هایی که توسط خود شما انجام می‌گیرد می‌توانید خیلی از مشکلاتی را که قرار است پیش بیاید را جلوگیری کنید. پس لطفا سهل‌انگاری در رعایت بهداشت و استفاده از مسواک و نخ دندان را نداشته باشیم و خیلی مرتب رعایت بهداشت را داشته باشید که یکی از عادت‌هایی شود که بعد از جراحی ایمپلنت شما اهمیت بالایی می‌دهید و رعایت می‌کنید.

نکته‌ی دیگری که می‌توانم به شما بگویم بعد از هرگونه انجام درمان مخصوصا کارگذاری پایه‌های ایمپلنت و جراحی، معاینات پس از جراحی به‌صورت متداول را حتما داشته باشید با پزشک معالج خود به دلیل اینکه وقتی یک جراحی ایمپلنت صورت می‌گیرد برای این‌که یک نتیجه بسیار خوبی داشته باشیم همیشه تعامل بین پزشک و بیمار باعث می‌شود که یک نتیجه خیلی خوبی داشته باشیم. پس فراموش نکنید معاینات منظم و داشتن رعایت بهداشت کامل.

خدمات محبوب ما